Главная Газетные войны Звезда Украины для Гитлера

Звезда Украины для Гитлера

Неужели дедушки, которые пять лет назад голосовали за Ющенко, все сплошь служили в немецкой полиции или воевали в составе ОУН?

Как вам понравится такой вариант гипотетического президентского указа: «В зв’язку з наближенням Дня Перемоги та визначними заслугами перед нашою державою нагородити посмертно званням Героя України бойових побратимів Степана Бандери та Романа Шухевича — фельдмаршалів героїчної німецької армії Евальда фон Клейста (за оточення радянського Південно-Західного фронту під Києвом), Еріха фон Манштейна (за успішний штурм Севастополя) та фюрера німецького народу Адольфа Гітлера — за загальне керівництво операціями на Східному фронті під час Великої Вітчизняної війни. Клопотатися перед урядом Німеччини про дозвіл на перенесення праху цих визначних діячів нашого визвольного руху до столиці України міста Києва і перепоховання їх на дніпровських кручах біля Могили невідомого солдата. Доручити Інституту національної пам’яті провести додаткові дослідження про роль німецьких розвідувальних служб в становленні Організації українських націоналістів. Повернути вулиці Хрещатик її історичну назву Айхгорнштрассе – так, як вона називалася у 1941–1943 роках за часів так званої німецької окупації – на честь фельдмаршала німецької армії фон Айхгорна. Перейменувати по всій Україні вулиці Червоних Партизанів на вулиці Українських Поліцаїв. Закрити музей Молодої гвардії у місті Краснодоні і відкрити на його базі музей професійних досягнень гестапо як взірець для виховання нових поколінь співробітників Служби безпеки України».

Так как вам понравится такой «документ»? Он пока выглядит слишком радикальным, на ваш интеллигентский взгляд? А почему же мне должен нравиться указ Ющенко о присвоении нацисту (давайте не будем скрывать его идеологических «уподобань»!) Бандере звания Героя Украины? Неужели дедушки, которые пять лет назад голосовали за Ющенко, все сплошь служили в немецкой полиции или воевали в составе ОУН? Что было с вашими глазами и вашей памятью, когда вы голосовали за автора этого позора? И за кого вы собираетесь проголосовать снова?

 

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх