Главная Газетные войны Комуняка у «Свободі»

Комуняка у «Свободі»

20131121-200Стрімко набирає обертів скандал навколо комуністичного минулого партайгеноссе Ірини Фаріон.

Сама «героїня», яку публікація матеріалів про її приховане членство в КПРС за мить позбавила політичної цноти, не знайшла нічого кращого, як обізвати викривачів її старих грішків «плебеями».

Тоді на захист почервонілого страхіття дитячих садків взявся сам Олег Тягнибок! У полемічному запалі лідер «Свободи» порівняв товаришку Фаріон з… головою нинішнього німецького уряду: «Навіть у колишній ГДР, де відбулася, як відомо, найжорсткіша люстрація, такі категорії громадян під неї не підпадали. Інакше й Анґела Меркель канцлером Німеччини ніколи б не стала».

Спеціально для пана Тягнибока: Ангела Меркель НІКОЛИ не була комуністкою! На відміну від Ірини Фаріон. Окрім того, в соціалістичній Німеччині взагалі не існувало комуністичної партії. Навіть до 1990 р. там діяла БАГАТОПАРТІЙНА система, а найпотужніша політична сила мала назву СЄПН – Соціалістична єдина партія Німеччини. Та й безграмотно писати «ГДР», друже Олеже (називаю тебе так, бо ми обоє – колишні вояки «окупаційної», за термінологією твоєї партії, Радянської Армії! Тільки ти єфрейтор, а я – рядовий.) ГДР — це русизм! Голова партії, до якої належить такий «мовоборець», як Фаріон, мав би знати, що українською батьківщина Ангели Меркель називалась НДР – Німецька Демократична Республіка.

20131121
Олесь Бузина: "Мій брат по зброї — єфрейтор "окупаційної" Совіцької Армії Олег Тягнибок"

Влучно висловився про «фаріонопею» редактор галицького журналу «Ї» Тарас Возняк: «Історія з членством Ірини Фаріон у КПРС – дуже повчальна. Країна вперше зіткнулася з таким масштабним розвінчанням. Автором скандалу є вона сама… Тому що таємна членкиня КПРС не мала морального права так нещадно таврувати комуняків. А партія "Свобода" не має морального права безперервно апелювати до минулого, враховуючи ТЕМНЕ МИНУЛЕ своїх теперішніх товаришів»… Хіба ж Фаріон єдина прихована «комуняка» у «Свободі»?

Що ж до Німеччини, то в її парламенті не має місця неонацистам. На відміну від України, на жаль, де зводять пам’ятники поплічникам Гітлера.

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх