Главная Расследование Пропаганда втрачає силу, як тільки стає явною

Пропаганда втрачає силу, як тільки стає явною

delo buziny tupik 0001 1000
Андрій Медведько і Денис Поліщук, головні обвинувачувані у вбивстві Олеся Бузини

Націоналістичне угруповання С14 виявилися хитрішим за своїх побратимів. На відміну від інших формувань правого спрямування, де використовують явне нав'язування своїх ідей, ці хлопці використовують прикриття і досягають успіху.

Один з яскравих та ганебних прикладів: Денис Поліщук  обвинувачений у вбивстві письменника і журналіста Олеся Бузини. Очолюваний ним, так званий, Національний Центр Правозахисту досяг співпраці з Українською греко-католицької церквою, Міністерством молоді та спорту, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством оборони, Комітетами верховної ради.

denis polischuk ncp 001

Сам факт того, що обвинувачений на волі і очолює правозахисну організацію, вказує на активну підміну понять громадянського суспільства на Україні. Але це не все. Для досягнення мети він виступає в якості лектора. Активно висловлюватися з приводу державного перевороту, подаючи це як революцію гідності.

denis polischuk ncp 002

Знайшовши підтримку у греко католиків, які визнають дивізію СС "Галичина" героями. Денис Поліщук проводив ряд лекцій там, де повинен знаходитися сам. Йдеться про в'язниці, що правда поки для неповнолітніх. Навіть там він примудряється робити акцент на етнічному походженні, називає поголовно учасників Антимайдану тітушками. Примітно, що разом з ним виступає Маркіян Яциняк, також член угрупування С14. Раніше останній був помічений в цькуванні судді Ігоря Бенедисюка і журналіста Руслана Коцаби.

denis polischuk ncp 003

Домагаючись ефекту, а не правди, Денис Поліщук почав активну декомунізацію. З метою легалізації української повстанської армії він організував переслідування ветерана  Великої вітчизняної війни Бориса Стекляра. Якого звинуватив у вбивстві колаборанта Ніла Хасевича. Весь процес супроводжувався низкою лекцій по містах України: Київ, Дніпропетровськ, Львів.

denis polischuk ncp 004

Що особливо, Денис Поліщук закликає до знищення служби безпеки, вважаючи її правонаступницею Комітету державної безпеки. Лекції він проводить разом зі своєю напарницею Єлизавєтою Горак, яка паралельно займається модельним бізнесом.

denis polischuk ncp 005

Не зупиняючись на досягнутому, національний центр правозахисту спільно з освітньої асамблеєю  і Міністерством молоді та спорту провели вже всеукраїнський семінар для майбутніх лідерів "Сотник". Тих лідерів які і далі будуть розривати братські відносини між Росією, Білоруссю і Україною.

denis polischuk ncp 006

Одним з показників зацікавленості нинішньої влади в націоналістах, є можливість проводити ними свої збори в стінах комітету Верховної Ради. Так, національний центр правозахисту ініціював засідання, під час якого надав річний звіт. Де повідомлялося про звільнення одинадцяти політично переслідуваних в'язнів, але насправді вкрай правих елементів.

denis polischuk ncp 007

Для усвідомлення крайності того, що відбувається на Україні, варто звернути увагу на факт того, що будучи обвинуваченим в особливо тяжкому злочині, Денис Поліщук проводить лекції для української поліції. Не важко здогадатися що під темою "Патріотизм і порядок" ховається активна пропаганда націоналізму і нацистського минулого України.

denis polischuk ncp 008

Більш того, через короткий час, вже спільно з Міністерством внутрішніх справ, Денис Поліщук проводить лекції школярам. Учасник державного перевороту і АТО розповідав дітям про державу і знову-таки патріотизм. Правда ми прекрасно розуміємо про яку державу і який патріотизм йшлося.

denis polischuk ncp 009

Не менш цікаво, що найчастіше лекції проводяться в спайці з іншими радикалами. Так під час обласного форуму "Патріотизм. Гідність. Свобода" Денис Поліщук був спільно з Євгеном Карасьом. Це легко пояснити. Саме під час цього заходу планувався наступний рік і проводився обмін досвідом. А як відомо радикальна група С14 співпрацює зі спецслужбами, а значить це був відмінний момент для вербування людей в свою структуру.

denis polischuk ncp 010

Тісній співпраці Міністерства молоді і спорту з націоналістичними організаціями дивуватися нема чого. Оскільки відділ Національно патріотичного виховання очолює одіозний Микола Ляхович. Який колись знаходився за гратами за спробу повалення президента Леоніда Кучми.

denis polischuk ncp 011

Як підсумок, виступ для військових на передовій. Міністерству оборони необхідно закріпити позиції постмайданної влади серед бійців для бездумного виконання наказів в громадянській війні проти жителів Донбасу. А хто краще підійде на цю роль, як не причетний до вбивства журналіста Олеся Бузини Денис Поліщук та замішаний в підриві журналіста Павла Шеремета Олександр Войтко?

denis polischuk ncp 012

Питань залишається ще не мало, але принаймні ми пролили світло на підступність радикалів з С14. А це значить, що викрили їх методи пропаганди. Будемо і далі готові надати гідну відсіч і повернути мир на Україну.

Іван Сиченко, спеціально для BUZINA.ORG

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх