Главная Сообщество Відкритий лист багатодітних матерів Шевченківського в м. Києві району до Кетрін Ештон

Відкритий лист багатодітних матерів Шевченківського в м. Києві району до Кетрін Ештон

Шановна пані Кетрін Ештон

Ми, багатодітні матері, що входять до Конгресу об’єднання багатодітних матерів Шевченківського в місті Києві району, звертаємося до Вас не лише як до глави європейської дипломатії, а, в першу чергу, як до жінки.

Відомий Вам Майдан розташований на території саме нашого, Шевченківського району.

Наші серця обливаються кров’ю, коли ми дивимося на знівечені, зруйновані вулиці, які нагадують нам картинки воєнного 1943 року, коли Київ звільнили радянські війська від фашистських загарбників.

Сьогодні також там, де гуляли кияни, де фотографувалися іноземні туристи, де гралися наші діти, височать барикади, вистроїлися десятки смердючих туалетів, купи сміття і бруду, виламана бруківка, спалені автомобілі, а над усім тим цілодобово стелиться густий чорний дим від спалених резинових шин, заповзаючи дорослим і дітям в легені, заповзаючи у душу.

Вас, пані Ештон, тішить така картина?

А нам, матерям-киянкам, хочеться пригорнути до серця сплюндровані вулиці, обцілувати круги спилених каштанів на Хрещатику, наче рани на тілі наших дітей.

Чого Ви добиваєтесь???

Розірвати навпіл серце України? Знищити вікову культуру нашого краю?Встановити владу нелюдів, які за місце біля владного корита готові й матір рідну осквернити?

Чи ж у Вас вдома, у вашій Європі, так усе гаразд, що Ви тільки те й робите, що їздите до опозиціонерів, зустрічаєтесь з ними, консультуєте їх, вимагаєте для них все нових і нових преференцій?!

Ми люди гостинні і миролюбиві. Ви цим скористалися і посіяли ворожнечу між самим ж українцями, нацькували нас один на одного.

У Біблії записано, що кожна влада – від Бога. До Конгресу багатодітних матерів входять сім’ї різних конфесій, але єдиної віри у Бога. Тому ми любимо свою державу, ми довіряємо своїй владі, ми підтримуємо нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, обраного народом.

Сотні тисяч українців прибули у Київ, щоб підтримати дії Уряду і Президента щодо призупинення підписання договору про Асоціацію з Європейським Союзом. Чому Ви з ними не зустрілися, не вислухали їх?

А тому, що Ви почули б, що ми проти такого договору, який призведе до втрати робочих місць, до перенаповнення нашого ринку чужими товарами, до знищення нашої економіки.

Ми поважаємо європейські країни, ваші народи. Але у нас своя, власна історія, ментальність, своя культура, свої цінності, на яких з прадавніх часів тримається наш народ, його сила, його дух.

Ми, українські матері, виховуємо своїх дітей так, щоб вони любили свою Батьківщину, щоб шанували батька і матір, щоб поважали свободу свою і рахувалися зі свободою інших людей, щоб створювали свої сім’ї у любові, щоб народжували своїх щасливих дітей.

У ваших краях – дещо інші цінності. Ви маєте право жити за законами своїх держав, за традицiями своїх народів. Але хто дав право вам втручатися в наш дім, в наше життя, диктувати нам свої правила, свої умови?

Чи у своїх, європейських державах, ви вже повирішували всі справи, всі проблеми: ліквідували безробіття? знизили віковий пенсійний рівень? вирішили етнічні проблеми?

Ми не допустимо, щоб наші сини і доньки створювали одностатеві шлюби, тинялися безробітними по європейських вулицях, проходили «вишкіл», щоб воювати зі своїми братами-українцями.

Дайте нам спокій! Займіться своїм, європейським домом. Ми - прадоньки далеких козачок, на яких українські козаки залишали дім, дітей, землю, відправляючись у далекі походи. Вони були впевнені, що їх дружини і матері будуть гідними їхньої слави.

Зрозумійте нарешті, що ми не розучилися берегти свій дім, своїх дітей, свою землю.

Ми завжди раді гостям, але не любимо, коли у наш монастир зі своїм уставом приходять.

2014 рік знаменний на нашій землі не лише розбратом і майданами, а благодатною подією – 200-річчям від дня народження могутнього сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, якого шанують і поважають у всьому світі.

Його життя, його творчість – дороговказ для кожного українця, де б він не проживав. Його твори перекладені на сотні мов.

Шановна пані Ештон!

Двайте ж разом перечитаємо його слова.

…..Врага не буде супостата,
А буде син і буде мати
І будуть люди на землі.

Запевняємо Вас, що ми, українські матері, зробимо все для того, аби пророчі слова великого сина українського народу завжди підтверджували нашу дійсність. І нікому, чуєте, пані Ештон, НІКОМУ не вдасться їх зламати.

Зичимо Вам здоров’я і плідної праці на теренах Вашоїземлі

Всі підписи знаходяться у Конгресі об’єднання багатодітних матерів Шевченківського в м. Києві району.

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх