Главная Общество и культура Не вважаю Турчінова частиною моєї нації

Не вважаю Турчінова частиною моєї нації

Інтернет-видання «proUA», з посиланням на прес-службу БЮТ, повідомило, що добродій Турчінов готує зустрічний позов проти нашої газети. «Со дня в день эта газетка врет и печатает грязь относительно святынь украинской культуры и истории, — начебто заявив він, — позорит честь, достоинство лидеров демократической оппозиции». І продовжив: «Лично мне, после того как попадает в руки такое отвратительное «чтиво», хочется тщательным образом помыть руки».

Оскільки я також працюю в газеті «Сегодня», то ці патякання зачіпають і мене. Скажу відверто: коли я бачу цього підпанка по телебаченню, то одразу ж іду в душ.

У тому ж «спічі» Турчінов почав базікати про антиукраїнську істерію, яку, начебто, піднімає наше видання. А от тут йому б краще просто помовчати! Бо більш антиукраїнських політиків, ніж пані Тимошенко і особисто він, мені не відомо.

Якщо я готовий довести свої козачі корені до XVII сторіччя, то людина з прізвищем Турчінов навряд чи це зробить. Як фаховий філолог припускаю, що він походить від тих турецьких зайд, яких мої предки — запорожці — тягли на аркані після вдалого походу. А тому раджу йому і сьогодні вести себе скромніше. Як і його хазяйці, яка до переходу на прізвище чоловіка мала називатися Юлією Григян за своїм татом Володимиром Абрамовичем. Нещодавно на своєму збіговиську вона потопталася по пам’яті святого для кожного українця гетьмана Хмельницького. Почувши таке, я відчув, що в мені піднімається те саме, що кидало моїх предків на ляхів та турків. Панове Турчінови і Григяни! Ви дуже погано знаєте український народ! Не чіпайте нас! І не роздмухуйте міжнаціональну ворожнечу. Бо пожнете бурю, якої не сподіваєтесь.

Великим нещастям моєї нації є те, що вона дуже легко приймає випадкових людей. Щоб стати справжнім євреєм, треба зробити обрізання, вивчити основи Талмуду, відслужити в ізраїльській армії, а до українців липне перше ліпше турченя, претендуючи, як мінімум, на крісло голови СБУ. Завдання справжніх українців — не допустити такої наруги над Батьківщиною.

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх