Главная Общество и культура Олесь Бузина представить завтра в Києві нову книгу

Олесь Бузина представить завтра в Києві нову книгу

Олесь Бузина представить завтра в Києві нову книгуСвою нову книгу про Україну представить у Києві в суботу Олесь Бузина.

Про це Укрінформу розповів сам автор.

"Книга називається "Союз плуга і тризуба. Як придумали Україну". Сама назва говорить за себе - ця книга про те, як створювали країну під назвою Україна", - сказав Олесь Бузина, відзначивши при цьому, що будь-яка країна є штучною, "щоб була країна, її треба придумати, треба придумати проект країни, і Сполучені Штати так придумані, і Росія, і Франція".

Книга, уточнив Бузина, оповідає про усіх діячів, які жили, воювали, займалися політикою, літературою, мистецтвом в Україні в перші 25 років ХХ століття. "Там дуже багато про білогвардійців так званого українського походження, тому що біла армія генерала Врангеля на 40% складалася з україномовних людей і співала пісні українською мовою, і армія Денінкіна співала пісні українською мовою. І один із чотирьох найкультовіших діячів білого руху генерал Михайло Дроздовський - він не просто малорос, як він значився в тодішніх документах, він ще і киянин, закінчив Київський кадетський корпус", - додав письменник.

Бузина відзначив, що збирав факти роками, а написав книгу за рік. Це товстий том у 500 сторінок, що з'явився у видавництві "Арій". Книга вийшла російською мовою. "Я написав її мовою Тараса Шевченка. Тарас Шевченко дві третини своїх творів написав російською мовою, і я намагаюся наслідувати відсоткову норму Тараса Шевченка", - підкреслив він.

Powered by Web Agency
 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх