Главная Блоги Товарищ Православні славяни єднаємося!

Блоги на BUZINA.ORG

«Слова мудрых — как иглы и как вбитые гвозди, и составители их — от единого пастыря». (с) Екклесиаст

Православні славяни єднаємося!

Товарищ
Товарищ
Товарищ еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
Дек 22 в О политике Комментариев: 3

Перш за все, хочу виразити вдячність Олесю Бузині за його громадську позицію, за статті та книги. Під час всіеї цієї колотнечі, яка зветься "євромайдан" я думав невже немає нормальних здоровомислячих людей не повернутих на примітивному націоналізмі - з основною ідеєю, якого є ненависть до росіян. Раніше я читав статті Олеся Бузини і робив висновки, що його погляди та громадська позиція співпадає з моєю, а під час цих подій найшов цей його сайт, який став глотком чистого повітря в угарі того, що несуть офіційні масмедія, особливо канал "чесних новин" 5 канал та ТВІ.

Людям нав`язується лише отна думка, тільки Євросоюз і все, другі варіанти даже не розглядуються, саме цікаво в цьому, що і опозиція і влада всі ідуть Євросоюз, з різницею, що перші туди хочуть швидко і любою ціною, а другі заігрують тільки перед одною частиною населення України, не зважаючи, що є ще друга частина населення, яка НЕ ХОЧЕ В ЄВРОСОЮЗ. Моя ідеальна позиція, взагалі не за ніякі союзи, лише дружба на рівних умовах. Але я також я розумію, що таке на даний час не можливо. В Українського народа не має об`єднучої їдеї, лише ідеї розбрату, нетерпимості, протиставлення один до одного. Ні хто не хоче зрозуміти, що ми головним чином всі ПРАВОСЛАВНІ СЛОВ`ЯНИ, які вийшли з одної МАТЕРІ КИЇВСЬКОЇ РУСІ, а вже потім почали розповсюджувати свою культуру і віру на різні території. Протистояння триває дуже довго ще з тих часів коли христянська віра була єдиною, а потім почався розкол, на церкви православну та католічну. Розкольниками (самопровозглашеними) були католіки, православні залишилися істинною вірою. Так і зараз подивіться хто колотиться переважно західна Україна, яка знаходиться під впливом католічної і греко-католичної церкви (обряди православні, а підпорядковуються Папі Римському). В свідомість людей впресовуються людські цінності в, яких не має добра і зла, що добре, що погано, що чорне, що біле. Тільки сіре в кращому випадку (Приклад: одобрення католічною церквою однополих браків). Наші політики швидко навчилися цьому: корупцію, бардак, безвідповідальність, безкарність називають красивими словами ДЕМОКРАТІЄЮ та СВОБОДОЮ. Взагалі всі ці події добре зрежисовані "світовим керивництвом" та їхніми інструментами США та Євросоюзом - ніяк вони не можуть здолати НАШУ ВІРУ, але це в них добре получається пока ми будем ділитися на Українців, Росіян, Білорусів. Потрібно зрозуміти, що МИ ЄДИНИЙ НАРОД. Визнавати не хочуть це тільки націоналісти. Історія повторюється, вони хочуть бути будь з ким, даже з фашистами (які Українців за людей не вважали) тільки не з БРАТАМИ Росіянами. Як би не обгаджували це поняття - наші народи БРАТНІ і ми ніде не дінемося друг від друга.

На майдані представлена тільки одна частина народу, які хочуть в Євросоюз, але і вони діляться на одних в кого одна ціль змінити владу злочинну і воровську (це взагалі правда), але вони не знають що робити далі, других в яких все організовано і проплачено (кормлять, поять, ще й гроші дають), треті зомбіровані фанатики добре організовані готові в любий момент стріляти й вбивати, такі самі страшні, вони не думають за них думає хтось ДРУГИЙ, який знає чого хоче, а хоче нас "дурнів" зіткнути лобами почати громадянську війну (в час не самий гірший для України) вони не розуміють, що все познається в порівнянні, краще поганий мир, а не хороша війна, але в них роги чешуться, давно їх їм не чесали.

Друга частина народа також не одностайна в поглядах. Одних привозять на антимайдан, і вони на камеру говорять, що підтримують Януковича, який офіційно підтверджує євроінтеграцію, але ці люди фактично за союз з Росією. Ще одні, проти всяких союзів, за дійсно незалежну Україну. Другі Українські росіяни, які Українців, як народ не признає взагалі, називає малоросами, менш значущими. Вони теж не праві, відштовхуючи від себе нормальних Українців. Треті за митний союз, тільки не розуміють,що це таке.

Єдиний вихід протидіяти західному впливу на Україну - це єднання православних слов`янських народів України, Росії, Білорусії !!! Шукайте люди об`єднуюче нас, а не точки роздору. Вороги вже роздерли Радянський Союз. Тепер хочуть роздерти Україну, Росію, Білорусію. Потрібно не допустити цього. ОДНОДУМЦІ ЄДНАЄМОСЯ!   

Powered by Web Agency

Просмотров: 3087
Поставьте свою оценку этому материалу
5 голоса(a/ов)

Комментарии

Игорь
Игорь
Игорь еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
Игорь 23. 12. 2013

Абсолютно согласен! Русофобия у англосаксов на генетическом уровне и ничего с ней они поделать не могут. Правильно Вами замечено, что православная церковь, ее традиции в данном случае могут выступить в качестве объединяющей силы. Но ведь вся беда в том, что УПЦ МП и УПЦ КП ни как не могут найти общий язык, хотя и проповедуют общие православные ценности. Отсюда вывод, у верхушки, стоящей во главе и той и другой конфессии одна мысль - собственные шкурные интересы. Но они забывают то, что Бог у человека должен быть в душе, а не в предпочтении патриархатов, соблюдении тех или иных традиций и видимого богопочитания. И жить человек должен по этим законам. А объединяться надо, это вы точно заметили. Но вся беда в том, что нет пока у нас объединяющей политической силы, есть кучка негодяев в виде правительства и такой же кучки еще более худшей со стороны оппозиции, а также США и их европейских слуг, мечтающих добраться до природных ресурсов России. Так на чью руку играет оппозиция, надеюсь теперь понятно, во всяком случае не народа Украины.

A.Felixx
A.Felixx
A.Felixx еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
A.Felixx 04. 01. 2014

ОК, согласен по всем базовым пунктам. Что предлагаете практически?

Товарищ
Товарищ
Товарищ еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
Товарищ 04. 01. 2014

Практически как вариант, если мы единомышленники нашлись благодаря этому сайту то предлагаю Олесю Бузине создать и возглавить общественное движение или партию с чёткой и понятной идеей, и принципами (об этом он как-то намекнул в одной из статей), а дальше организоваться и заявить о себе в обществе. Не известному человеку это не получится сделать, а Олесю я думаю под силу.

 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх