Главная Блоги cheprachna Олесю з любовею

Блоги на BUZINA.ORG

«Слова мудрых — как иглы и как вбитые гвозди, и составители их — от единого пастыря». (с) Екклесиаст

Олесю з любовею

cheprachna
cheprachna
cheprachna еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
Окт 30 в Проза Комментариев: 1

Днями шлялася книжковими магазинами, шукаючи нову книжку Карпи і стару Пєлєвіна, а натрапила на розпродаж Бузини. Вирішила почитати перед тим, як обісрати в пух і прах в околоінтєлєктуальних бесідах. Все ж справедливіше, ніж просто через особисту антипатію до людини, одні назви псевдолітературних висерів якої, розпалюють мою агресію до температури плавлення сталі.

Перш за все хотілося б подякувати автору за ті сотню з гаком сторінок "Революції на болоті", які встигла прочитати сьогодні. Неперевершений тролінг, товаришу! Важко Вас перетролити, шановний. Спершу тонкий як лезо бритви "venus", а згодом жирний і масний по типу Вашого духовного гуру і наставника Юрія Канигіна з його "Шляхом Аріїв" і тому подібною хєрне.ю:). Заганяєтесь. Все правильно написано, тільки от об"єктивності катма. Лайно ллєте виключно на помаранчевих. Звісно, плювати в свою кормушку - справа невдячна. Ви, бачу мужчина розумний, могли б своїм інтелектом греблі рвати, а пасетеся на казьоних полях. Вам би волі, Ви б правили. 

Так от, ті глави, де про народ вцілому - пєрсік. бидло воно і є бидло. А там, де ви "крєпко" врізаєтесь у політику - типове УГ. я утвердилась у своїх переконаннях - ви просто нічогоневарта нічогоневартість. Прошу мене пробачити, знайти і розстріляти. Вам просто слабо бути об"єктивним і страшно. Ви не крутий дядько "проти всіх" (а я вже було понадіялася).  Ви звичайний собі мужчинка, часточктого народу, який ми з вами дружно обізвали бидлом, з претензією на незаангажованість і біло-синім баблом у кишені. :*)

 

п.с. почитаю "Верните женщинам гаремы". може, там менше проплаченої політиуи, а більше Вас.

Powered by Web Agency

Просмотров: 2869
Поставьте свою оценку этому материалу
3 голоса(a/ов)

Комментарии

666
666
nabat еще не создал свою биографию
Пользователя сейчас на сайте нет
666 16. 03. 2013

Не вводьте О. Б. в гріх - жіноче тіло не можна розстрілювати; воно в будь-якому віці повинно працювати: в Раді, в магазинах, на полях, в ...

 

123

Disclaimer (письменный отказ от ответственности):
Редакция сайта BUZINA.ORG не несет ответственности за информацию, размещенную третьими лицами в комментариях, на форуме и блогах, а также может не разделять точку зрения авторов.

Наверх